Disaineseme viimistlemise kursus 


17. - 18. veebruar  kl 10 - 16
Krohwini stuudios Tartus (Ujula 1a)
Koolitus toimub koostöös Ilmaveere Keskusega
Enda valmistatud eseme saad koju kaasa!


Kahepäevase kursuse käigus viimistleb iga osaleja looduslikke materjale kasutades ühe ägeda disaineseme. Ise valid, kas kasutad seda postamendi, kohvilauakese, öökapi, tumba või muu tarbeesemena.

Praktilise kursuse käigus:
- õpid tundma looduslikke viimistlusmaterjale (krohvid, pahtlid, marmorinod, stuccod, tadelakt)
- saad selgeks nende paigaldamise tehnikad
- valmistad endale ise disaineseme
- saad enda viimistletud eseme koju kaasa


Kursuse maksumus on 229 eurot (sh km). Kõik koolituse materjalid sh disainelemendi toorikud on hinna sees.
Kohtade arv on piiratud (max 8 in). Täpsem info saadetakse osalejatele e-maili teel.Koolitust viib läbi  Andrus Needo -  Krohwin OÜ asutaja, tegevjuht, meister, koolitaja ja restauraator. Tartu Kõrgema Kunstikooli skulptuuri eriala lõpetanud Andrus on savi- ja lubimaterjalidega tuttav pea paarkümmend aastat. Eriti paeluvad Andrust projektid, kus lisaks looduslikele krohvidele saab käiku lasta nii kunstilised teadmised kui innovaatilised ideed, millega Eestis varasemalt rinda pistetud ei ole.


Ilmaveere Keskusesse
on kokku koondunud restoran, peosaal ja butiikhotell.  Tegemist on kui looduse hälli peidetud pärlikesega, mis kutsub kogema nii välist ilu kui sisemist melu. Looduskaunis kohas, Obinitsa külas  asuv keskus on ehitatud looduslikke materjale au sees pidades. Nõnda saavadki naturaalselt viimistletud sviidid koduks mõnele marmorino ja stucco kattega postamendile ja diivanilauale. Juba veebruari lõpus leiab aset Ilmaveere Keskuse avapidustus. 


Kui soovid lisainfot, ootame sinu küsimusi aadressile koolitus@krohwin.ee.Pane end kursusele kirja siin:
Email again: