Kliendid meist

Me poleks paremat tulemust osanud soovidagi. Omavaheline kommunikatsioon, töö kvaliteet ja lõpptulemus on täiesti 5 tärni tasemel.  Mulle väga meeldib see mõte, et kui paljusid inimesi võib üks südamega tehtav töö puudutada ja inspireerida. Kõik meie sõbrad ja lähedased, kes saavad seda isiklikult kogeda ja kellele saame edasi jutustada loodusliku siseviimistluse imelisi külgi.

Milli (Elva)Tulemus lausa ületab minu ootusi. Kogu töö käik oli otsast lõpuni väga professionaalne. Mind tutvustati erinevate võimalustega, valitud viimistluste kohta tehti näidised, mida sai remonditavas korteris vaadata. Meister, kes tööd tegi oli professionaalne ja kiire, korter sai valmis kokkulepitud tähtajal. Kogu viimistlus moodustab hubase ja samas elegantse terviku.

Ruth (Kassitoome)
Meistritele on kiidusõnad, töö protsess oli kiire, suhtlus väga sõbralik!  Erilised tänusõnad Andrusele, kes tuli meile appi, mõistis mida soovime saavutada ja edukalt selle ellu viis!


Julia (Aegviidu)Ilma liialdusteta, iga päev ma tunnen rõõmu teie tööst - kui õige valik oli savikrohv, kui ilus on teie töö, kui hea sisekliima on savist seintes.
Aitäh teile ja kõike head!

 Annika (Kütiorg)Ehitasime üle-eelmisel aastal oma Tartu kodu valmis. Meil käis siin mitmeid vahvaid meistreid tegutsemas. Kõige rohkem on tuntud huvi — ja käidud koha peal oma silmaga vaatamas — siin tehtud krohvitöö vastu. Tean, et mitu mu sõpra ja tuttavat on Krohwiniga seeläbi ka teineteist leidnud.
Aga ka need, kel maja ehitamist pole plaanis, võiks oma lapsed kaasa võtta ja tema tiimi värsket stuudiot vaatama ja oma käega katsuma minna. Kui eriti hästi läheb, saate oma käega telliseid teha, aga igal juhul saate teada, kuidas siinsamas meie jalge all olevast savist on võimalik teha maju, kuidas lubikrohvist saab krohvitud seintega kokku käivaid skulpturaalseid taieseid või missugune näeb välja kõige ilusam pinnaviimistlus üldse — stucco.
Tõnu (Supilinn)    


Suur-suur aitäh, Andrus ja kogu meeskond, väga kvaliteetse ja südamega tehtud töö eest!

Kaja ja Andres (Pirita)Koostöö Krohwiniga on pikaajaline ja nad on meie kodus erinevaid töid teinud. Jäin seekordki tööga väga rahule. Erinevate toonide valik tuli väga hästi välja. 
Oluline on kindlasti stuudios käia ja erinevaid võimalusi käega katsuda ning näha. Mida laiem pildi- ja materjalipank stuudios kohapeal olemas on, seda lihtsam kliendil valida.

Birgit (Karlova)Oleme looduslikest ehitus- ja viimistlusmaterjalide vastu ammu huvi tundnud. Ja eriti selliste, mis on vastupidavad, silmale ilusad vaadata, käele mõnusad katsuda ning oma keskkonnas (kas siseruumides või välitingimustes) eesmärgipärased. Kui meil käivad
külalised, siis krohvitud seinad kutsuvad alati ennast paitama - seda on tore näha, kuidas esmakordselt tulijad meie kodu seintele tervituseks pai teevad.

Andsime Andrusele vabad käed valida toon meie vannitoa ühele efekt-seinale, et see sobiks meie ülejäänud kodu värvigammaga, ning tulemus on väga-väga ilus! See on nagu kunstiteos omaette. Krohwiniga on alati rõõm koostööd teha. Nad on väärt professionaalid ning tuleb tellimus aegsasti sisse anda, et kenasti nende töökalendrisse mahtuda.

Ria-Sadu (Supilinn)

Tuhat tänu, Krohwin, olete kuldsete kätega tiim. Hans Hubert Villa sametised lubimarmorino seina- ja laepinnad on pakkunud väga suurt huvi. Jagame rõõmuga! 
100 % käsitöö, 100 % naturaalne ja siidiselt sametine lõpptulemus on täpselt see, mida ootasime.

Hans Hubert Villa (Haapsalu) Seda kirja siin, oleme plaaninud juba pikka aega kirjutada... kuid elu kolme lapse ja remonditöödega võttis oma osa... ja samas kirjutamata ei lubanud süda seda jätta! 
Aasta tagasi veebruaris puudutas sind meie pere lugu... täpselt aasta tagasi süttis meie kodu.

Tuhat tänu, Krohwini asjatundlikule ja vingele meeskonnale! Muide, päästjate üks kommentaare oli, et lubikrohvitud seinad päästsid hullemast ja takistasid tule levikut!


 Karoliine (Karlova)Jäin tulemusega väga rahule, visuaalselt selline, nagu soovisin ja ette kujutasin.  Mulle väga meeldis kõik see suhtluse pool, et tehti mitmed erinevad näidised eri toonidega, mille seast valida. Kohapeal olid väga toredad meistrid, kes tegid imelist tööd.

 Evely  (Tartu)Jäin tulemusega väga rahule ja looduslikud materjalid on nii õige valik, eriti vanas puitmajas, kuid kindlasti ka uutes hoonetes. Kogu meeskond oli asjatundlik ja tegi kvaliteetset tööd, looduslike materjalidega viimistletud kodu sisekliima on
väga mõnus.

Triin (Tammelinn)


Korterit remontides juba teadsime, et tahame luua hubast õhustikku naturaalsete ja looduslähedaste lahendustega. Olles Krohwini tegemiste ja toimetajatega juba varasemalt tuttavad, oli nendega koostöö tegemine loomulik valik. Ning lõppkokkuvõttes võib selle koostööga igati rahule jääda. Tänu seinadele valitud lubivärvile, magamistubadesse ja kööki tehtud efektseinadele sai juba muidu mõnusast korterist midagi tõeliselt erilist loodud.

Oskar (Tähtvere, Tartu)Töö teostati kiiresti ja professionaalselt. Toonid tehti vastavalt vannitoa valgusele ja meie soovidele. Töö lõpus puhastati enda järelt kogu ruum. Lõpptulemusega jäime väga rahule, iga pesus käimine on nüüd omaette minipuhkus spaas.

Karin (Raadi)

Olen Krohwini tegijatega juba aastaid tuttav ning ettevõtte arengut algusest peale kõrvalt näinud, seega ei olnud üldse kahtlustki, kelle poole krohvimistööde vajadusega pöörduda - teadsin täpselt, kui põhjalikult selles ettevõttes töödesse suhtutakse ja kui hea tulemuse ma saan.

Tähelepanuväärne oli töömeeste pühendumine ja tööaja efektiivne kasutamine. Krohvijad tulid hommikul täpselt kokkulepitud ajal kohale, töötasid päev läbi tohutu vilumuse ja põhjalikkusega ja õhtul oli kogu objekt ning selle ümbrus korras ja puhas. See kõik võiks ju olla elementaarne, aga tänapäeva maailmas on see väga harv ja tähelepanuväärne töökultuur.  

Triin (Lüllemäe)